Відеоогляд “TOYOTA HILUX” для Тойота Центр Харків “Артсіті”

Проєкт: Проморолик "TOYOTA HILUX"

Створення проморолика “TOYOTA HILUX” для “Тойота Центр Харків Артсіті”

Робота над проєктом: жовтень 2020 р.

Задіяні фахівці

  • режисер
  • оператор
  • оператор дрону
  • асистент оператора
  • режисер монтажу
  • 2D-artist


Експозиція

Гарно, коли обраний одного разу формат задовольняє потреби клієнта довгі роки. Але це практично неможливо в наш божевільний час змін. Хто не ризикує, той не п’є шампанського! Пошук нових рішень та форматів – доля сильних. А наші клієнти, здебільшого, саме такі. Ось і «Тойота Центр Харків Артсіті», коли отримали новий Hilux, вирішили відійти від формату детального огляду автомобіля, а натомість спробувати щось новеньке.


Зав'язка

Hilux прибув восени – у цю мальовничу пору гріх не поїхати подалі від міських асфальтованих доріг та продемонструвати можливості позашляховика. Разом з нашими замовниками ми вирішили, що це відео повинно бути коротким – як там у відомій пісні: «менше слів, більше діла»

Локацією для фільмування обрали Крейдові гори у Дворічанському районі харківської області – хоча й їхати від Харкова далеченько, але краса, яка відкривається погляду та, головне, об’єктивам камер – вражає. А головне – локація являє собою суцільні природні перепони, які так видовищно долає Hilux.


Розвиток
дії

Як і було заплановано заздалегідь (на локацію ми попередньо, звичайно, з’їздили) – почали знімати біля великої білої скелі. Крейдові пагорби забезпечили практично безперервну яскраву демонстрацію роботи підвіски, тому весь запланований матеріал ми відзняли доволі швидко. За кермом автомобіля – досвідчений водій (менеджер автосалону Олександр), його майстерність нам відома, тому ми не соромилися та вимагали чи то вивісити колесо, чи то швидко проїхатися крейдовим хребтом, чи то зробити ще кілька віражів на гірському схилі. 

Ще кілька годин кінокамера та дрон працювали в парі, а коли почало темніти – швиденько побігли до машини розставляти реквізит. До настання темряви ми розпалили багаття, поставили намет, визначили місце для Хайлакса та встигли зняти запланований кадр, доки темрява не вкрила місцевість. Світло – таке світло… Ось його занадто багато, а через 10 хвилин – вже мало. Хочеш краси – вмій встигати. Ми встигли.


Кульмінація


Готове відео


Розв'язка

Цікаво, що краще – коли відео набридає довгим хронометражем, чи коли воно настільки коротке, що глядач хоче дивитися ще, а відео закінчилося? Гадаємо, тут, як і в усьому, потрібен баланс. Гадаємо, в цьому відео ми його витримали.

Студія MEDIAGROUP 8 дякує «Тойота Центр Харків Артсіті» за довіру!