Відео для “Waterpro”

Задіяні фахівці:

  • режисер

  • оператор

  • освітлювач

  • режисер монтажу


Експозиція

Чим відрізняється «замовник-виробник» від «просто замовника»? Тим, що виробники завжди знають чого саме вони хочуть. Напрямок роботи зобов’язує.

Технічне завдання від такого замовника, як правило, конкретне, вимоги до контенту озвучуються «на березі».

5 коротких відео для сайту, які демонструють процес виробництва фітингів, кранів та інших сантехнічних цікавинок – таким був запит клієнта. (Про «цікавинки», звичайно, ми додали від себе …).

Озброївшись фотоапаратом, ми виїхали до заводу на попередній огляд локації.


Зав'язка

Концепція

Оскільки відео призначається для перегляду фахівцями – графіка ані у вигляді написів-підписів, ані у вигляді інших елементів не передбачається.

Чисте зображення. Без прикрас. «Ми хочемо показати на якому обладнанні працюємо і яку продукцію робимо» – сказав замовник.

Наскільки «чистим» може бути ділянка гарячого штампування ми дізналися пізніше. А поки – запланували знімальні дні так, щоб встигнути зняти кожну виробничу зону.

І, після затвердження наших знімальних планів із замовником, виїхали вже безпосередньо на зйомки.


Розвиток
дії

Знімальний період

Ах, якими все-таки різними бувають виробництва. 

У кожного свій звук – бум! шшш! бум! – стукає і гуде обладнання, свій запах – метал, розпечений пальниками, обдувається вентиляторами та запах розноситься на багато метрів …. І свій колір … Це не колір продукції, і не колір обладнання або стін приміщення … Це колір самого виробництва. Гальваніка, наприклад, зелена. А ділянка гарячого штампування – чорна.

Цей графітний чорний чарівним чином з’являється повсюди – на руках, на одязі, на обличчі, на знімальному обладнанні … Скрізь, Карл! Правда, легко відтирається. Плюс, ми згадали, що графіт – це «майже алмаз» –  і знімальний процес пішов ще активніше.


Розвиток
дії

Пост-продакшн

Підготовка відзнятого матеріалу, корекція кольору та монтаж – ось, власне, і все. Це без урахування підбору музичного супроводу, анімації логотипу та інших «дрібниць», які можуть сильно збільшити час роботи над проєктом.

Цього разу несподіванок на етапі постпродакшн не сталося, і ми, з почуттям виконаного обов’язку, передали відео замовнику.


Кульмінація


Готове відео


Розв'язка

У виробництва – новий сайт, у сайту – нове відео, у відео – нові глядачі, у глядачів – нові партнерські відносини з виробництвом. Кругообіг, йоптить … Адже, так і повинно бути, правда? 😊.

MEDIAGROUP 8 дякує WATERPRO за довіру!