Відео для “ХарківСкан”

Задіяні фахівці

  • режисер
  • оператор
  • оператор дрону
  • асистент оператора
  • освітлювач
  • режисер монтажу


Експозиція

Розкриємо таємницю – є у нас в планах зняти вебсеріал про далекобійників. Кажуть, про свої плани краще мовчати – ну, щоб не наврочити і все таке… Але ми у забобони не віримо!

Маючи таку мету та потроху набираючи матеріал, ми збагнули, що нам дуже не завадили б друзі/партнери, які розуміються саме на вантажних автомобілях. І тільки ми проговорили це вголос, як у нашій студії пролунав дзвінок…


Зав'язка

Дзвонили, як виявилося, представники компанії Scania в Харкові. Запит – створити репортаж про поставку 9-ти автомобілів для їхнього клієнта «МК «М’ясний»».

9 новеньких вантажівок на трасі – чого ще бажати творчій душі у пошуках натхнення для фільму про далекобійників? Ми, звичайно, погодились. У невеликій суперечці з нашими замовниками щодо рівня зйомки перемогли ми! 😊 (Клієнти прагнули “просто зняти“, а ми – зробити репортаж таким, щоб представники компанії захотіли з нами підтримувати тривалі дружні, а головне – взаємовигідні відносини!)

Осінь вже почала здавати позиції зимі, тож зафільмувати репортаж ми повинні були швидко, доки не зіпсувалася погода.


Розвиток
дії

Зйомка та постпродакшн

Ми запланували два знімальних дні. Перший – на території «Харків-Скан», другий – на чугуївській трасі.

Новенькі брендовані Scania – гідні герої для зйомки. Незважаючи на похмуру погоду, фари машин, яскраво-червоні написи на бортах та, звичайно, додаткові освітлювальні прилади зробили свою справу – на носії кінокамери закарбувалося насичене зображення автомобілів.

У той же день ми відзняли й заплановані інтерв’ю з менеджером «Харків-Скан» та щасливим власником 9-ти нових вантажівок.

А наступного дня “загріпували” студійний Rifter, та колоною вирушили у дорогу. П’ять «Сканій» та «пиріжок» з камерою, що снує навколо – саме так виглядала наша поїздка. Водії, дотримуючись дистанції та встановленого швидкісного режиму, чітко провели колону по маршруту, чим суттєво полегшили нам життя. Турбот про те хто як їде не було. Від нас було потрібно залишатись на радіозв’язку з головною машиною та знімати, знімати і ще раз знімати. З машини та дроном. Доки не пішов сніг.

Ми встигли. Сніг почався лише наступного дня, коли готовий матеріал вже зливався на робочі диски у нашій монтажній.

Ще кілька днів зайняла обробка матеріалу монтаж, робота з кольором та звуком. І відео вирушило просторами Мережі, почавши свій шлях зі сторінки «Сканія Україна».


Кульмінація


Готове відео


Розв'язка

Репортаж про поставку 9-ти автомобілів замовникам сподобався. А ми? А ми набули нових знайомих, які мають безпосереднє відношення і до вантажних автомобілів, і до сервісу для вантажівок, і до людей, які на цих машинах працюють. Ми все-таки зафільмуємо цей серіал! І він буде життєвим, бо ми знаємо де брати інфу! 🙂 

MEDIAGROUP 8 дякує «Харків-Скан» за довіру!