Про студію Mediagroup 8

RU

Ми поєднали таланти, щоб разом створювати класні проєкти!

MEDIAGROUP 8 – це команда людей, які вкладають свої сили, професійний досвід та творчий потенціал у кожний проєкт. 

Для нас важливо, щоб наша спільна робота приносила користь замовникам та емоції глядачам!

Студія MEDIAGROUP 8 – продакшн повного циклу. Ми супроводжуємо Вас від розробки концепції, написання сценарію та створення розкадровки до фінальної обробки відео.

Ми створюємо художні, документальні, корпоративні, та навчальні фільми, рекламні ролики, музичні кліпи, виробничі відео, відео-огляди та event-відео.

Ми постійно знаходимося у пошуку нових цікавих рішень та оригінальних підходів до створення екранного контенту та використовуємо їх у своїх роботах.

Наші фільми стали призерами багатьох зарубіжних та національних фестивалів і знайшли відклик в серцях глядачів зі всього світу.

Студія була заснована у 2010 році. Зараз наш творчий колектив складається з режисера, оператора-постановника, журналіста, режисера монтажу, 2D, 3D-аніматора, звукорежисера, світло-оператора та інженера опертехніки.

В арсеналі MEDIAGROUP 8 – усе необхідне технічне обладнання для створення висококласного відео: професійні кінокамери, системи стабілізації, звукозаписуючі пристрої, світло, операторський кран, слайдер, Dolly, потужні комп’ютери для обробки відзнятого матеріалу для створення ефектів та графіки, власний транспорт. У нашій студії також знаходиться зал с білою бетонною циклорамою та хромакеєм та приміщення для звукозапису.

Ми поєднали таланти, щоб разом створювати класні проєкти.

MEDIAGROUP 8 – це команда людей, які вкладають свої сили, професійний досвід та творчий потенціал у кожній проєкт. Для нас важливо, щоб наша спільна робота приносила користь замовникам та емоції глядачам!

Катерина Балабай

Режисерка

Знати що зробити, знати як зробити, взяти і зробити!

Членкиня Національної Спілки Журналістів України, Національної Спілки Кінематографістів України. Серед робіт – ігрові та документальні фільми – лауреати  українських та міжнародних кінофестивалів.

Народилася 8 лютого 1981 року в Харкові. Закінчила музичну школу по класу фортепіано. З дитинства мріяла стати письменницею.

З 2001 року працювала журналісткою, а потім редакторкою в друкованих та інтернет-виданнях.

З 2007 по 2010 роки працювала на харківському телебаченні (ТРК «Simon»), співпрацювала з національними телеканалами. Тоді ж почала займатися створенням власних репортажів, фільмів, відео-нарисів та есе.

У 2010-2015 р.р. – отримує вищу освіту у Харківській Державній академії Культури на факультеті кіно-телемистецтва за фахом  «Режисура кіно і телебачення». Під час навчання познайомилася з оператором Юрієм Красюком, з яким працює по теперішній час над більшістю проектів.

У 2016 році засновує відеостудію «Mediagroup 8», де працює продюсеркою, сценаристкою, режисеркою.

Серед робіт – художні та документальні фільми, відеопроєкти соціальної та культурної значущості та інший аудіовізуальний контент.

Юрій Красюк

Оператор-постановник

Камера! … Мотор! … І нехай Всесвіт зачекає!

Член Національної Спілки Кінематографістів України. Співпрацював з українськими та європейськими режисерами. Фільми, в створенні яких Юрій брав участь, були відзначені на міжнародних кінофестивалях.

Народився 28 грудня 1986 року. Свою творчу діяльність в якості відео-оператора і монтажера почав у Харківській телевізійній студії соціальних програм.

Усвідомивши необхідність подальшого навчання, в 2010 році вступив до Харківської Державної Академії Культури на спеціальність «Режисура кіно і телебачення». Тут він познайомився з Катериною Балабай, спільно з якою в 2016 році вони заснували відеостудію Mediagroup 8, де Юрій працює донині в якості оператора-постановника і монтажера. Студія створює найрізноманітніший відеоконтент комерційного, документального та соціального характеру.

 

Андрій Рум`янцев

Гафер

Якщо людина чогось дуже хоче – вона обов’язково досягне цього!

Народився 12 червня 1987 року в Харкові. Почав займатися репортажної і художньою фотографією в 2010 році. Протягом півтора років брав участь в створенні соціального медіапроекту.

Співпрацює з Mediagroup 8 з 2018 року

Антон Каліта

Оператор

Ледачі все роблять швидко, щоб скоріше закінчити роботу. І якісно, ​​щоб потім не переробляти.

Народився 24 листопада 1979 року. Працював на харківських і національних телеканалах. Брав участь в зйомках авторських передач, працював оператором прямого ефіру.

Працював над створенням художніх та документальних фільмів, соціальної реклами.

Співпрацює з Mediagroup 8 з 2016 року.